بهترین پنجره دوجداره در ایران upvc

windowdoubleglazed
بهترین پنجره دوجداره در ایران upvc :چنانچه قصد خرید پنجره دوجداره ایرانی را دارید ، توضیحات پایین به شما کمک خواهد کرد. نسل جدید پنجره دوجداره upvc در برابر پوسیدگی، زنگ زدگی و در برابر ضربه های شدید بسیار مقاوم است. این پنجره بهترین انتخاب می باشد، علاوه بر مزیت های بی شمار در ن نصب آسان نیز باعث شده تا بیشتر طراحان این نوع پنجره را برای منازل استفاده کنند.بهترین پنجره دوجداره در ایران upvc


این نوع پنجره‌های دوجداره در تمام ساختمان‌های ایران اعم از تجاری، اداری، مسکونی و … قابلیت کاربرد دارند، بخصوص در ساختمان‌هایی که در حاشیه مناطق پر سر و صدا مانند اتوبان ها یا در مناطق سردسیر قرار دارند همراه با شیشه دو یا سه جداره به علت عایق صوت و حرارت بودن بسیار مناسبند.

همچنین از درزبندی مناسبی همراه با یک سری نوار و زهوار لاستیکی برخوردار می‌باشند که عایق آلودگی‌های هوا نیز می‌ باشد. دو جداره کردن شیشه هر پنجره ای باعث بالا رفتن کارآیی آن می شود، به ویژه پنجره هایی که پرده ای روی آنها نصب نشده است. پنجره دو جداره ایرانی دارای دو شیشه می باشد که بین آنها یک فضای کاملاً درزبندی شده قرار گرفته است. این فاصله معمولا بین ۶ تا ۲۰ میلیمتر است. اگر این فاصله هوایی ۱۵ میلیمتر انتخاب شود، بهترین کارآیی بدست می آید. 

دو جداره کردن پنجره با وجود هدر رفت حرارت را به طور چشمگیری کاهش می دهد، جلوی ورود نور و گرمای خورشید را نمی گیرد. بنابراین در فصول گرم سال برای کاهش ورود گرما به داخل ساختمان باید جلوی تابش مستقیم خورشید به پنجره را گرفت. در کنار اینها، دو جداره کردن پنجره ها باعث کم شدن ورود سر و صدا به داخل ساختمان می شود و نیز بخارگیری پنجره ها در فصول سرد سال کاهش می یابد. برای دو جداره کردن پنجره یک جداره موجود می توان یک لایه دیگر از شیشه یا اکریلیک شفاف دیگر روی آن نصب کرد و فضای بین آنها را کاملاً درزبندی کرد. در این فضا باید مقداری ماده جاذب رطوبت قرار داد تا رطوبت این فضا را کاملاً بگیرد.

بهترین پنجره دوجداره در ایران

در طراحی و ساخت بهترین پنجره‌‌های دوجداره ایران نهایت دقت و ظرافت به کار گرفته می‌‌شود تا علاوه بر کارایی بهتر، طول عمر آن نیز در بالاترین حد خود قرار داشته؛ اما می‌‌توان با رعایت برخی نکات ساده کارایی و عمر این پنجره‌‌ها را در حد بیشینه خود نگاه داشت. برخی از این نکات به شرح زیر است: – مخلوط آب و صابون بهترین محلول برای شستشوی پنجره‌‌های دوجداره است.

X