نصب پنجره دو سه جداره یو پی وی سی

windowdoubleglazed
امروزه با گران شده هزینه های انرژی تحقیقاتی انجام شده است که مشخص می کند بیشتر تلفات حرارتیساختمان از طریق درب و پنجره های بی کیفیت و قدیمی صورت می گیرد. شما می توانید به راحتی و با نصب پنجره دو سه جداره یو پی وی سی استاندارد و باکیفیت این هزینه ها را تا حدود 40% کاهش دهید.محصولات درب و پنجره دو سه جداره وین تک

windowdoubleglazed
محصولات درب و پنجره دو سه جداره وین تک، با توجه به کیفیت بالا و رعایت استانداردهای لازم در مراحل تولید، به بیش از ۶۰ کشور صادر می گردد. محصولات درب و پنجره دو سه جداره وین تک با در نظر گرفتن نیازها و شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور ایران وکشورهای همجوار طراحی گردیده و در ترکیب فرمولاسیون درب و پنجره دوجداره شرایط جوی حاکم بر این کشورها از نظر حفظ کیفیت و مقاومت این محصولات لحاظ گردیده است.

پنجره دوجداره وین تک

پنجره دو سه جداره فولکس واگنی ویستابست

windowdoubleglazed
در ساخت پنجره های دو سهجداره با یراق فولکس واگنی از همان نوع پروفیل لولایی یو پی وی سی ویستابست استفاده می شود که البته می تواند پروفیل سری ۶۰ یا ۷۰ و یا از پروفیل درب نیز استفاده شود که قاعدتا این قضیه نیاز به کارشناسی و بررسی محل و اندازه و ابعاد قبل از ساخت را دارد. در نتیجه به علت وجود لاستیکهایآب بندی میان دو پروفیل یو پی وی سی و مکانیزمهایی که اتصال و فشار آنها را بر یکدیگر بیشتر می کنند پنجره دو سه جداره فولکس واگنی ویستابست به صورت کامل آبند و هوابند می گردد.

درب فولکس واگنی

در و پنجره دو سه جداره قوس دار

windowdoubleglazed
در و پنجره دو سه جداره قوس دار محصولی جدید و کاربردی برای ایجاد نمایی شیک و منحصر به فرد می باشد که مورد توجه آرشیتکت ها و معماران قرا گرفته است چرا که می توانند نمای موردنظر خود را بدون دغدغه طراحی و اجرا نمایند.

طرح پنجره دوجداره یو پی وی سی

پروفیل پنجره دو سه جداره آلومینیومی

windowdoubleglazed
جدیدترین محصول پروفیل پنجره دو سه جداره آلومینیومی, ترمال بریک نام دارد که از عایق بندی بسیار مناسبی برخوردار می باشد. عواملی چون ابعاد پنجره, نوع یراق آلات, نوع شیشهدوجداره و یا سه جداره و از همه مهم تر کیفیت متریال روی قیمت درب و پنجرهدوجداره آلومینیومی تاثیر گذار می باشد شما می توانید برای دریافت قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک ابعاد پنجره های ساختمان خود را اعلامنمایید تا قیمت دقیق برای شما ارسال گردد.

پنجره دو جداره بو پی وی سی آلومینیومی

انواع درب و پنجره سه جداره یو پی وی سی

windowdoubleglazed
امروزه از انواع درب و پنجره سه جداره یو پی وی سی در تمامی ساختمان ها و برج ها استفاده می شوند،اما به کارگیری پنجره با شیشه دوجداره و سه جداره بستگی به منطقه و محل قرارگیری ساختمان دارد برای مثال برای ساختمان های مجاور اتوبان و خیایان های شلوغ از شیشه های سه جداره استفاده می کنند تا عایق صوتی پنجره ها بیشتر صورت پذیرد و سر و صدا به داخل ساختمان وارد نشود.


شیشه عایق

انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک

windowdoubleglazed
نمایندگی های فروش انواعپروفیل پنجره دو سه جداره وین تک در اقصی نقاط کشورمان آماده ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان گرامی می باشند. انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک شامل  W700, W640, W260و PP624 می باشد که هر یک کاربریخاصی را دارد.

پروفیل درب و پنجره دوجداره وین تک

پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک WINTECH به گونه ای طراحی شده است که هر دو لنگه قابلیت بازشدن را دارد و می‌توان یک لنگه را ثابت و فقط از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده کرد تا هوای تازه وارد ساختمان شود. مناسب بودن پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک و قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک باعث شده است مورد توجه برج سازانقرار گیرد.

پروفیل پنجره دوجداره

پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست

windowdoubleglazed
این شرکت نماینده رسمی پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست برترین برند پروفیل ساخت ایران براساس استانداردهای بین المللی اولین دارنده گواهینامه رال آلمان در سطح کشور آمادگی خود را برای فروش و نصب انواع درب و پنجره دو سه جداره  یو پی وی سیدوجداره اعلام می کند.

ویستابست

پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک بهترین گزینه برای استفاده در آشپزخانه ها و پذیرایی منازل است و دلیل ان نوع بازشوی ان می باشد. یراق آلات پنجره دو سه جداره بر روی دو محور به صورت عمودی و افقی حرکت می کند. حالت اول که مانند یراق تک حالته عمل میکند و حالت دوم برای عدم درگیری با پرده ها و در عین حال گردش هوا می باشد.

یو پی وی سی دوحالته

X